T ü r k i y e ' n i n   Y a z ı c ı   Y e d e k   P a r ç a   D e p o s u          ***        1 0 0 0   Ç e ş i t   Ü r ü n   v e   A k t i f   S t o k         ***        A y n ı   G ü n   K a r g o         ***          G ü v e n   v e   K a l i t e         ***        2 5   Y ı l ı   A ş k ı n   T e c r ü b e

Karmatek Bilişim Teknolojileri Elek. Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Karmatek Bilişim Teknolojileri Elek. Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Garanti Şartları

 Garanti & İade


Garanti Koşulları

a- Yedek Parçalar : Tek başına kullanılabilen bir ürün olmayıp başka bir ürünün tamamlayıcısı/parçası durumundaki ürünler yedek parça olarak değerlendirilmiştir. Asgari 2 yıl olan yasal ürün garantisi bu gibi, vasıfları nedeniyle yedek parça kapsamına giren ürünler için geçerli değildir. Yedek parça kapsamındaki tüm ürünlerin kendileri için belirlenmiş özel garanti süreleri mevcuttur. Bu süreler aşağıda belirtilmiştir.
b- Diğer Tüm Ürünler : Garanti kartı olmayan ve yedek parça kapsamı dışındaki tüm ürünler, ilk kullanımda ürünün arızalı çıkması halinde yenisi ile değiştirilir. Tüm değiştirme işlemlerinde ürünün, ürünle birlikte verilen aksesuarların, ambalaj ve paket malzemelerinin fiziksel zarar görmemiş olması gerekmektedir.
c- Genel Bilgi : Aldığınız bir ürünün yukarıdaki şartlar çerçevesinde arıza değişimi yapılabilmesi için e-mail ile firmamıza talebinizi bildirip onay almanız gerekmektedir. Onay alınmadan yapılacak ürün değişim talepleri kabul edilmez. Talebinizden sonra gerekli prosedür tarafınıza bildirilecektir.
d- Kargo Ücreti : Arızalı ürün değişimi işlemlerinde kargo ücreti gönderirken müşteriye, geri gönderimde firmamıza aittir.
 

 

PARÇA GARANTİ SÜRELERİ          
PARÇA ADI GARANTİ SÜRESİ          
FORMATTER BOARD (YURTDIŞI) 7 gün Çalışma garantisi          
OKİ YENİLEME KAFA 7 gün Çalışma garantisi          
HP ORJİNAL KAFA 7 gün Çalışma garantisi          
YENİLEME FUSER 7 gün Çalışma garantisi          
ORJİNAL FUSER 7 gün Çalışma garantisi          
YENİLEME TRANSFER BELT 7 gün Çalışma garantisi          
ORJİNAL TRANSFER BELT 7 gün Çalışma garantisi          
FUSER FILM 2 gün çalışma garantisi          
PRESS ROLLER 2 gün çalışma garantisi          
2.EL PARÇA 2 gün çalışma garantisi          
             
NOT : SERVİS ÜCRETİ ALINARAK SERVİSİMİZDE TAKILAN PARÇALAR 3 AY PARÇA VE İŞÇİLİK GARANTİLİDİR

 

İade Koşulları

Yedek parça ve ikinci el ürünler haricinde, satın aldığınız bir ürünü hiçbir sebep belirtmeksizin 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
a- İade Şartları: İade işleminden önce e-mail ile bize iade talebinizi bildirmelisiniz. Onay aldıktan sonra en geç  3 iş gününde firmamıza ulaşan ürün iade alınır ve ücreti iade edilir.
İstisnalar : Ambalajı deforme olmuş, denenmiş veya satılabilir özelliğini kaybetmiş, fiziksel zarar görmüş ürünler iade alınmaz. İade işleminde yalnızca ürün için alınan ücret iade edilir. Aksi bildirilmedikçe ürün ile birlikte verilmiş her türlü evrak, hediye, ek ürün indirim kuponu vs. promosyonlar mevcut ise bunların da iadesi gerekmektedir.
b- Kargo Ücreti : İade işlemlerinde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanır.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et