T ü r k i y e ' n i n   Y a z ı c ı   Y e d e k   P a r ç a   D e p o s u          ***        1 0 0 0   Ç e ş i t   Ü r ü n   v e   A k t i f   S t o k         ***        A y n ı   G ü n   K a r g o         ***          G ü v e n   v e   K a l i t e         ***        2 5   Y ı l ı   A ş k ı n   T e c r ü b e

Karmatek Bilişim Teknolojileri Elek. Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Karmatek Bilişim Teknolojileri Elek. Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Teslimat Şartları

Kargo & Gönderi İşlemleri


Kargo Ücretleri

Sitemizde yapılan her türlü taşıma işlemi yalnızca KARMATEK BİL.TEK. ELEK.TURZ.SAN.ve TİC. LTD.ŞTİ. tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır. Diğer kargo şirketleri ile gönderim talepleri imkanlar dahilinde gerçekleştirilmeye çalışılır.
a- Ücretler : Sipariş edilen ürünlerin ulaşımı ile ilgili kargo dahil tüm ücretler alıcıya aittir. Anlaşmalı kargo firmaları ile gönderilerimizde ücretler mümkün oldukça minimuma çekilmiştir.
b- İstisnalar : Arızalı ürünün değiştirilerek geri gönderimi ve yanlış ürün gönderimi gibi durumlarda kargo ücretleri KARMATEK BİL.TEK. ELEK.TURZ.SAN.ve TİC. LTD.ŞTİ. tarafından karşılanır.
 
Kargo Süreleri

Kargo taşıma süreleri KARMATEK BİL.TEK. ELEK.TURZ.SAN.ve TİC. LTD.ŞTİ. tarafından belirlenmez. Firmamız yalnızca kargoya teslim edilecek zamanı bildirmekle yükümlüdür. Anlaşmalı kargo şirketleri tarafından bildirilen taşıma süreleri aşağıdadır.
a- Yakın İller : Firma merkezimiz 1314.cad. 1334.sok. No:3/3 Öveçler/ÇANKAYA/ANKARA adresindedir. Merkez ilimiz ve komşu illere sevkiyat süreleri  24 saattir. Ayrıca kargo şirketleri tarafından her gün sevkiyat yapılan iller olan İstanbul, İzmir gibi büyük şehirler için süreler aynıdır.
b- Uzak İller : Uzak iller için teslimat süresi yaklaşık 48 saattir.
c- Süre Hesaplaması : Siparişinizin gönderildiği bilgisi size ulaştıktan sonra ulaşma süresi işlemeye başlar. Tüm hesaplamalar iş günü olarak hesaplanmalıdır. Pazar günleri ve tatil günleri süre hesaplarken kullanılmamalıdır.
d- İstisnalar : İstenmeden özel koşullar oluşması halinde bu süreler değişebilmektedir.
 
Gönderi Güvenliği

Siparişlerinizin size en güvenilir şekilde ulaşmasını sağlamak için KARMATEK BİL.TEK. ELEK.TURZ.SAN.ve TİC. LTD.ŞTİ. azami gayreti sarf etmektedir.
a- Paket Güvenliği : Gönderdiğimiz her paket ve koli, zarar görmesini önlemek için özel olarak ambalajlanır ve kargoya teslim edilir. Ürün cinsine göre farklı paketler kullanılabilmektedir.

 
Teslimatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Müşteri paketi teslim alırken bazı hususlara özellikle dikkat etmelidir. Dikkat edilmemesi halinde gönderinin size layıkıyla ulaştırıldığı kabul edilir.
a- Paket Kontrolü : Paket size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetilisi eşliğinde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum olduğunda paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak tarafımıza iade edilmesini sağlayın.
b- Hasarsız Görünen Paketler : Bazı durumlarda paket dışarıdan bakıldığında zarar görmemiş olsa bile içindeki ürünler her hangi bir sebepten dolayı zarar görmüş olabilir. Pakette bir hasar belirtisi olmasa bile paketi kargo yetkilisi eşliğinde kontrol edin.
c- Ücret Talebi : Kargo ödemesi şirketimize ait olan gönderilerde, kargo yetkilisi veya bu kılıkta herhangi bir şahıs sizden ücret talep ediyorsa kesinlikle ödeme yapmayın. Bu tür talepleri lütfen bize bildirin. Yalnızca kargo ücreti müşteriye ait gönderilerde kargo şirketi ücret tahsil edebilir.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et