Türkiye'nin Yazıcı Yedek Parça Deposu
Türkiye'nin Yazıcı Yedek Parça Deposu

 

Türkiye'nin Yazıcı Yedek Parça Deposu

                   Yeni yılda bir çok üründe indirim! Bol kazançlar dileriz...
Hakkımızda

Karmatek Bilişim Teknolojileri, 1990 yılından bu yana edindiği dökümantasyon servis hizmetleri tecrübesini,  2005 yılından itibaren Karmatek Bilişim Teknolojileri  adı altında sürdürmeye devam etmektedir.

2007 yılından bu yana dökümantasyon ürünleri yedek parça itihalatı yapan firmamız, kendini sürekli geliştirip yenileyerek 800’e yakın ürün çeşidi ve binlerce stok adetiyle tüm yaygın marka/model cihazların yedek parçalarını stoğunda bulundurarak Türkiyenin en büyük ve kapsamlı yazıcı yedek parça sağlayıcısı konumuna gelmiştir.

Teknolojiyi ve yenilikleri sürekli takip eden firmamız, stoğunu hep güncel tutmakta tüm yedek parça taleplerine maksimum çözüm sunmaktadır.

Geniş yedek parça stoğu ve 25 yıllık deneyiminin verdiği özgüvenle servis hizmetinde de tercih edilen, güvenilen bir firma olarak sektörde adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Kurulduğu günden itibaren konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bakım onarım ve de tedarik sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Tedarikçilikte başarı ve sürekliliğin teminatı “hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan Karmatek, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.
.İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et